Item No: OLZFO0WS
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | French Style, Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Star |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 10g |
Price range: $3.65 through $5.47











Item No: OLZFO0WS
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | French Style, Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Star |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Golden Yellow, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.