Item No: OL130ZP9U
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Retro |
| Design | Patchwork, Flocking, Plating, Inlaid Shell, Diamond |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Size | Internal Diameter |
| adjustable opening | 1.7 |
$0.88





Item No: OL130ZP9U
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Retro |
| Design | Patchwork, Flocking, Plating, Inlaid Shell, Diamond |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Size | Internal Diameter |
| adjustable opening | 1.7 |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | Women/Piece (Copper White Gold Plated)/No Words, Men/Piece (Copper White Gold Plated)/No Words |
| Size | opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.