Item No: OLS6B763
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Pentagram, Moon, Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 6 Pieces |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
$4.18



Item No: OLS6B763
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Pentagram, Moon, Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 6 Pieces |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.