Item No: OL11XOLMV
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Geometric, Heart Shape, Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 14g |
$0.45


























Item No: OL11XOLMV
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Geometric, Heart Shape, Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Size | 02, 06, 07, 08, 09 |
| Option | Gold Pieces-072, Steel-colored Sheet-178, Steel-colored Sheet-039, Steel-colored Sheet-035, Gold Pieces-175, Gold Pieces-138, Gold Pieces-088, Gold Pieces-011, Steel-colored Sheet-101, Gold Pieces-101, Steel-colored Sheet-088, Gold Pieces-039, Steel-colored Sheet-175, Steel-colored Sheet-072, Gold Pieces-035, Gold Pieces-178, Steel-colored Sheet-011, Steel-colored Sheet-138 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.