Item No: OLWMA9W5
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Enamel, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 2 Pieces |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Pearl |
| Weight | 10g |
$1.04







Item No: OLWMA9W5
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Enamel, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 2 Pieces |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Pearl |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Model | B00415 Pink Purple, B00415 Pink Blue, B00415 Black and White Line, B00415 Orange Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.