Item No: OLLW4FE4
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Moon |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 28g |
Price range: $1.29 through $1.46
![[96184] Six-Pointed Star Moon / Steel Color](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2f21caf9225a169f5c34d3b8145e507c-300x300.webp)
![A [86184] Six-Pointed Star Moon / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-6e33b93a1d1edf5b0cb40c4b9d81b7a6-300x300.webp)
![[96184] Six-Pointed Star Moon / Steel Color](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2f21caf9225a169f5c34d3b8145e507c-300x300.webp)
![A [86184] Six-Pointed Star Moon / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-6e33b93a1d1edf5b0cb40c4b9d81b7a6-300x300.webp)
![[96184] Six-Pointed Star Moon / Steel Color](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2f21caf9225a169f5c34d3b8145e507c-300x300.webp)
Item No: OLLW4FE4
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Moon |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 28g |
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Style | [96184] Six-Pointed Star Moon, A [86184] Six-Pointed Star Moon |
| Color | Steel Color, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.