Item No: OLSHHO3
| Style | Cute |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Alloy |
| Occasion | Birthday, Holiday |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Rhinestones |
| Weight | 9g |
$0.81



Item No: OLSHHO3
| Style | Cute |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Alloy |
| Occasion | Birthday, Holiday |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Rhinestones |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Model | E2003 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.