Item No: OL8HGVA1
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Vintage Style, Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 13g |
Price range: $1.44 through $2.21







Item No: OL8HGVA1
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Vintage Style, Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Style | 3M, 4M, 6M, 8M |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.