Item No: OL1BZ93PZ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
Price range: $1.34 through $1.51



















Item No: OL1BZ93PZ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Size | 879, 2#, 15#, 4#, 5#, 6#, 7#, 8#, 10#, 12#, 13#, 14#, 16#, 3#, 1#, 9#, 11# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.