Item No: OLEEC9O
| Color | Rose Gold, Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Ear Needle Material | 316L Stainless Steel |
| Weight | 3g |
Price range: $0.99 through $1.13






Item No: OLEEC9O
| Color | Rose Gold, Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Ear Needle Material | 316L Stainless Steel |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.