Item No: OL1LN65V8
| Color | Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 12g |
Price range: $1.01 through $1.78





Item No: OL1LN65V8
| Color | Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Bread, Gem |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.