Item No: OL1VIIFZV
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 6g |
| Size | Circumference |
| No. 10 | 6.21 |
| No. 8 | 5.65 |
| No. 6 | 5.18 |
| No. 7 | 5.44 |
| No. 9 | 5.95 |
$1.55








Item No: OL1VIIFZV
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 6g |
| Size | Circumference |
| No. 10 | 6.21 |
| No. 8 | 5.65 |
| No. 6 | 5.18 |
| No. 7 | 5.44 |
| No. 9 | 5.95 |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | F269 Color |
| Size | 9, 10, 6, 8, 7 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.