Item No: OLV6QVI9
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Tongue Nail |
| Weight | 2g |
Price range: $0.37 through $0.66










Item No: OLV6QVI9
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Tongue Nail |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | Big Circle, kiss, sex, fuck-1, bitch, fuck-2, slut |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.