Item No: OL111YKKP
Minimum Purchase Quantity: 6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Square |
| Plating | Gold Plated |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
Price range: $1.33 through $1.35





Item No: OL111YKKP
Minimum Purchase Quantity: 6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Square |
| Plating | Gold Plated |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Golden White Zirconium, Silver White Zirconium |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.