Item No: OL1FAF33C
Minimum Purchase Quantity: 10
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Weight | 7g |
$0.82













Item No: OL1FAF33C
Minimum Purchase Quantity: 10
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Spot Bead Ring, Bloodstone Bead Ring, Tiger Eye Ring, Red Agate Bead Ring, Imported White-Barked Pine Bead Ring, Red Watermelon Bead Ring, Green Golden Balls Ring, Red and Green Bead Ring, Shoushan Stone Bead Ring, Amethyst Bead Ring |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.