Item No: OL162ZS2P
| Color | Gold |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
$2.16
![Yellow Gold [about 40 + 5cm]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-823defccd4fbf04d0686b6dc2c4f0edc-300x300.webp)
![Yellow Gold [about 40 + 5cm]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-823defccd4fbf04d0686b6dc2c4f0edc-300x300.webp)
![Yellow Gold [about 40 + 5cm]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-823defccd4fbf04d0686b6dc2c4f0edc-300x300.webp)
Item No: OL162ZS2P
| Color | Gold |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Yellow Gold [about 40 + 5cm]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.