Item No: OLIUHRBW
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 15g |
$1.78





























Item No: OLIUHRBW
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | B, E, I, J, K, L, M, N, O, P, R, T, U, V, Y, Z, A, C, D, F, G, H, Q, S, W, X |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.