Item No: OL1GKZ9UL
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 2g |
| Size | Internal Perimeter |
| Adjustable opening | 5.44 |
Price range: $1.82 through $1.94







Item No: OL1GKZ9UL
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 2g |
| Size | Internal Perimeter |
| Adjustable opening | 5.44 |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | 18K Real Gold, White K, Jz00118 Gold, Jz00118 White K |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.