Item No: OLU6X1N3
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Asymmetrical, Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 15g |
Price range: $4.16 through $4.39






Item No: OLU6X1N3
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Asymmetrical, Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Buckle Real Platinum, Square Buckle Real Platinum |
| Style | Square Buckle 14K Real |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.