Item No: OLTH642C
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Elegant, Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
$1.82



Item No: OLTH642C
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Elegant, Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.