Item No: OLIJJCJZ
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel, Alloy |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Weight | 7g |
$0.62





























Item No: OLIJJCJZ
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel, Alloy |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | B Suit, D Suit, E Suit, F Suit, G Suit, J Suit, K Suit, L Suit, M Suit, O Suit, P Suit, Q Suit, R Suit, Y Suit, T Suit, U Suit, Z Suit, A Suit, H Suit, N Suit, V Suit, X Suit, C Suit, I Suit, S Suit, W Suit |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.