Item No: OLDJNTLR
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Cuffs |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 6g |
Price range: $2.84 through $3.77








Item No: OLDJNTLR
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Cuffs |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Real Platinum White Zirconium, 14K Real Gold White Zirconium |
| Style | 14K Real Gold Sapphire, 14K Real Gold Dark, 14K Real Gold Black and Rose |
| Color | Blue, Green, Red |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.