Item No: OL1KTXPCA
| Style | Hip-Hop, Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 2 Pieces |
| Classification | Rings |
| Weight | 9g |
Price range: $0.74 through $0.99





Item No: OL1KTXPCA
| Style | Hip-Hop, Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 2 Pieces |
| Classification | Rings |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.