Item No: OLMMJCQ6
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round, Flower |
| Material | Pearl, Copper |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 7g |
Price range: $5.29 through $7.92




























Item No: OLMMJCQ6
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round, Flower |
| Material | Pearl, Copper |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | White Small Size-12mm-Jacinth, White Small Size-12mm, Ear Hook White Small Size-12mm, Five Petal Flower Ear Studs White Small Size-12mm, Oval Earrings White Small Size-12mm, White Small Ear Clip-12mm, Hollow Ear Stud White Small Size-12mm, White Small Size-12mm-Beccarite, Ear Studs Purple Small Size-12mm-White Zircon, Ear Studs Purple Small Size-12mm-Jacinth, Ear Studs Purple Small Size-12mm-Beccarite, Whirlwind Ear Studs White Small Size-12mm, Long Earrings White Small Size-12mm, Chrysanthemum Ear Studs White Small Size-12mm, White Medium-14mm-Beccarite, White Medium-14mm-White Zircon, White Medium-14mm-Jacinth, White large size-16mm-Jacinth, White large size-16mm-Beccarite, White large size-16mm-White Zircon, Ear Studs White Small Size-12mm, Purple small size-12mm-Beccarite, Purple small size-12-mm-Jacinth, Earrings White Small Size-12mm-Beccarite, Earrings White Small Size-12mm-Jacinth |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.