Item No: OL1K4K8MZ
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Anxiety Ring, Open Rings |
| Weight | 13g |
$1.43



























Item No: OL1K4K8MZ
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Anxiety Ring, Open Rings |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Spinning Ring 37, Spinning Ring 38, Spinning Ring 39, Spinning Ring 40, Spinning Ring 42, Spinning Ring 44, Spinning Ring 45, Spinning Ring 46, Spinning Ring 47, Spinning Ring 48, Spinning Ring 49, Spinning Ring 50, Spinning Ring 51, Spinning Ring 52, Spinning Ring 53, Spinning Ring 54, Spinning Ring 55, Spinning Ring 56, Spinning Ring 57, Spinning Ring 58, Spinning Ring 59, Spinning Ring 60, Spinning Ring 61, Spinning Ring 62 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.