Item No: OL1PS4RJW
| Color | Gold, Steel Color |
|---|---|
| Craft | Plating |
| Style | Elegant, Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Material | 316 Stainless Steel |
| Occasion | Office, Weekend |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | 3mm Hemp Flowers Chain |
| Chain Material | 316 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Pendant Material | 316 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Clasp Closure Type | Lobster Trigger Clasp Closure |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |




















Reviews
There are no reviews yet.