Item No: OL1IZD4PI
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel, Copper, Zircon |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | lip stud, Ear Studs |
| Inlay Material | Resin, Zircon |
| Weight | 2g |
Price range: $1.04 through $2.40



















































Item No: OL1IZD4PI
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel, Copper, Zircon |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | lip stud, Ear Studs |
| Inlay Material | Resin, Zircon |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | Welding Ball Arc White Yellow Lvzuan, A Blue Zirconium White Diamond, A White Diamond Light Red, Arc Cluster a White Diamond Blue Zirconium, Arc Cluster a Light Red White Diamond, Arc Two White Diamond Three Light Red, Arc Two White Diamond Three Pale Pinkish Purple, Welding Ball Arc Light Red, Welding Ball Arc Five White Diamond, A Curved Cluster Op05 Blue Zirconium, A Curved Cluster Op38 Pale Pinkish Purple, Curved One Op 950.00G Olive Green Blue Zirconium, Curved One Op 850.00G PCS White Diamond Blue Zirconium, Welding Ball Arc Snow Protein White Op17, Welding Ball Arc OP19 Olive Green, Arc Two Pale Pinkish Purple Three Op38 |
| Size | Stainless Steel 1.2x8mm, Stainless Steel 1.2x10mm, Stainless Steel 1.2x12mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.