Item No: OL1T5FO98
| Style | Bohemian |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Travel |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Natural Stone |
| Weight | 20g |
$1.63












Item No: OL1T5FO98
| Style | Bohemian |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Travel |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Natural Stone |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Purple, Red, White, Pink, Blue, Black, Light Grey, Dark Grey |
| Style | Lake |
| Color | Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.