Item No: OLU3GPST
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Splicing, Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Virgin Mary |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 16g |
$3.84








Item No: OLU3GPST
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Splicing, Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Virgin Mary |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | Blue, Green, Mixed Color, White |
| Style | Rose |
| Color | Red |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.