Item No: OLAJ3XF6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Sun |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Charm Sleeper Hoop Earrings, Drop Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 7g |
$1.33



Item No: OLAJ3XF6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Sun |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Charm Sleeper Hoop Earrings, Drop Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.