Item No: OLDOCG45
| Craft | Epoxy, Epoxy |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Couple |
| Pattern | Cartoon, Star, Fox |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Weight | 4g |
$0.75





Item No: OLDOCG45
| Craft | Epoxy, Epoxy |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Couple |
| Pattern | Cartoon, Star, Fox |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | J677 Women's Fox, J677 Men's Prince |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.