Item No: OL1SIT82X
| Craft | Tassel, Plating |
|---|---|
| Style | Elegant |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Pentagram, Planet |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings, Earrings, Ear Studs |
| Weight | 3g |
$1.02



Item No: OL1SIT82X
| Craft | Tassel, Plating |
|---|---|
| Style | Elegant |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Pentagram, Planet |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings, Earrings, Ear Studs |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Model | A59 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.