Item No: OL1HCDE1A
| Style | Cute, Streetwear |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Tortoise, Dolphin, Crab, Lobster |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Rings |
| Weight | 5g |
Price range: $0.48 through $0.71





































Item No: OL1HCDE1A
| Style | Cute, Streetwear |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Tortoise, Dolphin, Crab, Lobster |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Rings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Gold, Silver |
| Size | Average Size |
| Style | 2#, 3#, 4#, 5#, 6#, 7#, 8#, 9#, 10#, 11#, 12#, 13#, 14#, 15#, 16#, 17#, 18#, 20#, 21#, 19# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.