Item No: OL1TTW21H
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Choker |
| Weight | 5g |
$0.65





Item No: OL1TTW21H
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Choker |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.