Item No: OL1KUVXC
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Beach |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 16g |
$1.31



Item No: OL1KUVXC
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Beach |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Style | Algd095 |
| Color | Steel Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.