Item No: OL1BMW5CU
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Weight | 14g |
Price range: $2.39 through $2.64











Item No: OL1BMW5CU
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Nsn00140 +60cm Hemp Flowers Chain, Nsn00137 +60cm Hemp Flowers Chain, Nsn00138 +60cm Hemp Flowers Chain, Nsn00139 +60cm Hemp Flowers Chain, Ansn00224 +60cm Hemp Flowers Chain, Ansn00225 +60cm Hemp Flowers Chain, Ansn00136 60cm Hemp Flowers Chain, Nsn00141 +60cm Hemp Flowers Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.