Item No: OLGOTOJ1
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 6g |
Price range: $1.03 through $1.23






Item No: OLGOTOJ1
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | 8318 Gold Necklace Stitching Chain |
| Model | A5174 Gold Bracelet, A865 Gold Necklace-Hemp Flowers Chain Style |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.