Item No: OL5D4J9E
| Style | IG Style, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | 925 Sterling Silver |
| Weight | 10g |
Price range: $0.74 through $2.03













Item No: OL5D4J9E
| Style | IG Style, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | 925 Sterling Silver |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Model | E2308-23 Three Hanging Caterpillar Pearl, E2308-16 Long, E2309-6 Long Shaped Pearl Chain, E2308-24 Red Crystal Triangle Pearl, E2308-19 round Water Drop Pearl, E2308-20 Petals Leaf Pearl, E2308-22 Double Glass Rectangular Pearl, E2308-21 Upper and Lower Caterpillar Rectangular, E2308-25 Blue Green Purple Glass, E2308-26 Yellow Pink Glass |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.