Item No: OL1BDFBI1
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel, Inlay |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 316L Stainless Steel , Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
Price range: $1.24 through $2.87



















Item No: OL1BDFBI1
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Surgical Steel, Inlay |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 316L Stainless Steel , Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Model | 834-Gold, 834-Silver |
| Size | 5#, 4#, 6#, 1#, 2#, 7#, 3#, 8# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.