Item No: OL1WFPFSC
| Design | Plating, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Color Block |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Anxiety Ring, Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
$2.21
![Es1720 [Yellow Gold]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-c2569f0f49b323988afc259585bfe70e-300x300.webp)
![Es1720 [White Gold Color]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2919393515e5fed473d7e2e6f9aeb33d-300x300.webp)
![Es1720 [Yellow Gold]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-c2569f0f49b323988afc259585bfe70e-300x300.webp)
![Es1720 [White Gold Color]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2919393515e5fed473d7e2e6f9aeb33d-300x300.webp)
![Es1720 [Yellow Gold]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-c2569f0f49b323988afc259585bfe70e-300x300.webp)
Item No: OL1WFPFSC
| Design | Plating, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Color Block |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Anxiety Ring, Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | Es1720 [Yellow Gold]], Es1720 [White Gold Color]] |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.