Item No: OL1NATW6Y
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 20g |
$3.02



Item No: OL1NATW6Y
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | BR0800-B |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.