Item No: OL161R9P1
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Plating, Inlay |
| Style | Elegant, Vintage Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round, Number |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | 7, 8, 9 |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |
| Size | Circumference(MM) |
| No. 9 | 59.6 |
| No. 7 | 54.4 |
| No. 8 | 57 |
| No. 6 | 51.9 |


















Reviews
There are no reviews yet.