Item No: OLQDG5GH
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Beaded, natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
Price range: $0.78 through $2.14












Item No: OLQDG5GH
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Beaded, natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | White, Malachite Yellow, Pink, Blue |
| Style | Malachite, Malachite Red and |
| Color | Green, Red, White, Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.