Item No: OLACLBCO
| Style | Glam |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 15g |
$1.23



Item No: OLACLBCO
| Style | Glam |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.