Item No: OL1AZNHIQ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded, Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Buddha |
| Plating | 18K Gold Plated |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 12g |
$2.62






Item No: OL1AZNHIQ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded, Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Buddha |
| Plating | 18K Gold Plated |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Yellow, Orange, Pink |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.