Item No: OLAXLB04
| Color | Pink, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Shell |
| Weight | 7g |
$1.74





























Item No: OLAXLB04
| Color | Pink, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Shell |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Pink-a, Pink-B, Pink-C, Pink-D, Pink-E, Pink-F, Pink-G, Pink-H, Pink-I, Pink-J, Pink-K, Pink-L, Pink-M, Pink-N, Pink-O, Pink-P, Pink-Q, Pink-R, Pink-S, Pink-T, Pink-U, Pink-V, Pink-W, Pink-X, Pink-Y, Pink-Z |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.