Item No: OL1EIW54B
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Casual, Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 25g |
Price range: $3.02 through $4.51










Item No: OL1EIW54B
| Style | Streetwear |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Casual, Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | 6mm Figaro Chain 45 5cm, 3mm Cuban Link Chain 45 5cm, 3mm Twist 45 5cm, 3mm Figaro Chain Style, 3mm Cuban Chain Style, 3mm Twist Style, 6mm Watch Strap Chain 35 5cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.