Item No: OL1NKP0VX
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 10g |
$0.43





Item No: OL1NKP0VX
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | 257 |
| Color | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.