Item No: OL1F14LUN
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
$1.35















Item No: OL1F14LUN
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | 14K Light Gold + Purple Stone, 14K Light Gold + Sea Blue Stone, 14K Light Gold + Turquoise, 14K Light Gold + Light Purple (Blue) Stone, 14K Light Gold + Sapphire, 14K Light Gold + Powder Stone, 14K Light Gold + Huangshi, 14K Light Gold + Deep Sea Blue Stone, 14K Light Gold + White Stone, 14K Light Gold + Redstone, 14K Light Gold + Olive Green Stone, 14K Light Gold + Ruby |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.