Item No: OL6355NN
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Pearl, Plating, Inlay |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Devil's Eye, Heart Shape, Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 7g |























Reviews
There are no reviews yet.